جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 60517
  تاریخ انتشار : 9 مهر 1393 13:34
  تعداد بازدید : 315

  با حکم رئیس قوه قضاییه؛

  حجت الاسلام اشراقی به عنوان معاون قضائی دیوان در امور هیات عمومی منصوب شد

  با تودیع حجت الاسلام والمسلمین مبشری معاون قضائی دیوان در امور هیات عمومی، حجت الاسلام والمسلمین اشراقی به جای وی معرفی و آغاز به کار کرد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، در جلسه روز گذشته هیات عمومی دیوان، حجت الاسلام والمسلمین منتظری ضمن تجلیل از جناب آقای مبشری، از زحمات وی در طول مدت خدمت به عنوان معاون این نهاد قضایی قدردانی کرد. 

  رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه شکر نعمت، موجب زیاد شدن آن خواهد شد و یکی ارزشمند ترین نعمات در زندگی نیز داشتن رفیق خوب و صمیمی است، به سابقه دوستی خود با حجت الاسلام مبشری اشاره کرد و گفت: سابقه آشنایی میان ما به پیش از انقلاب باز می گردد و از سال ۱۳۶۰ هم که وارد دستگاه قضایی شدیم، در مقاطع مختلف با ایشان همکار بوده ام. 

  وی افزود: آقای مبشری طی ۵ سالی که به عنوان معاون دیوان عدالت اداری مشغول به خدمت بودند، هرآنچه را که در توان داشتند، در طبق اخلاص گذاشتند. 

  حجت الاسلام والمسلمین منتظری ضمن آرزوی توفیق برای آقای مبشری اظهار امیدواری کرد، دستگاه قضائی بتواند از تجربیات ارزشمند ایشان در جایگاه جدید بهره مند شود. 

  در ادامه رئیس دیوان عدالت اداری با ابلاغ حکم رئیس قوه قضائیه مبنی بر انتصاب حجت الاسلام والمسلمین اشراقی به عنوان معاون قضائی دیوان گفت: آقای اشراقی ورقه تاریخی دیوان و شخصی هستند که با توجه به سابقه دیرینه همکاریشان در این نهاد قضایی نسبت به بسیاری از مسایل اشراف دارند. 

  وی افزود: از اینکه آقای اشراقی قبول مسئولیت کردند تا به عنوان معاون در دیوان فعالیت خود را پی گیری کنند، قدردانی می کنم. 

  در این جلسه همچنین حجت الاسلام مبشری طی سخنان کوتاهی ضمن تقدیر از همکاران خود گفت: از محضر همه همکاران عزیز و قضاتی که با تلاش شبانه روزی خود در کار گره گشایی از مشکلات مردم هستند و مانند آن ها را کمتر دیده ام، تشکر می کنم و کمال قدردانی را دارم. 

  شایان ذکر است، حجت الاسلام مبشری، به عنوان مستشار دیوان عالی کشور منصوب شده است.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28624138
اکنون :
13