جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 60554
  تاریخ انتشار : 10 مهر 1393 11:50
  تعداد بازدید : 476

  رئیس شعبه دوم تجدیدنظر استان خراسان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

  جرم 50 درصد زندانیان مربوط به مواد مخدر است

  رئیس شعبه دوم تجدیدنظر استان خراسان گفت: جرائم حدود 50 درصد زندانیان مربوط به مواد مخدر است که خرید، فروش، حمل، نگهداری، توزیع و ورود آن شامل این دسته از جرائم می شود.

  "حجت الاسلام محمدباقر باقری"رئیس شعبه دوم تجدیدنظر استان خراسان جنوبی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به افزایش حجم ورودی پرونده های جرایم مخدر در کشور اظهار داشت: جرایم حدود 50 درصد زندانیان مربوط به مواد مخدر است که خرید، فروش، حمل، نگهداری، توزیع و ورود آن شامل این دسته ازجرایم می شود. 

  وی ادامه داد: مرتکبین جرایم مواد مخدر عمدتا بیکاری را یکی از دلایل اصلی روی آوردن به مواد مخدر اعلام می کنند، بنابراین تامین حداقل نیازهای معیشتی افراد جامعه از طریق ایجاد شغل راهکاری یرای کاهش حجم ورودی پرونده ها در این زمینه است. 

  حجت الاسلام باقری افزود: اهتمام دولت بايد گسترش كارآفرينی و نهادينه شدن اين فرهنگ در تمامی سطوح جامعه باشد و اين مهم از طريق برخورد با بيکاری و احيای کارخانه ها محقق خواهد شد. 

  رئیس شعبه دوم تجدیدنظر استان خراسان جنوبی در پایان خاطرنشان کرد: صدا و سيما می تواند پیامدهای ناگوار جرایم مربوط به مواد مخدر را که منجر به فساد و تخلفات ديگر می شود، مورد بحث و گفتگو قرار دهد تا با اطلاع رسانی در این زمینه از ارتکاب جرایم جلوگیری کنیم. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28624138
اکنون :
65