جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 60661
  تاریخ انتشار : 12 مهر 1393 13:1
  تعداد بازدید : 379

  رییس کل دادگستری استان تهران :

  کمبود کادر قضایی و اداری از مشکلات اساسی اکثر حوزه های قضایی است

  رییس کل دادگستری استان تهران از دادسرای ناحیه 11 (منیریه)، گفت: کمبود کادر قضایی و اداری از مشکلات اساسی اکثر حوزه های قضایی است.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامحسین اسماعیلی در بازدید سرزده از دادسرای ناحیه 11، ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان و تقدیر از زحمات ارزشمند قضات و کارمندان شریف این ناحیه دادسرا، اظهار کرد: کمبود کادر قضایی و اداری از مشکلات اساسی اکثر حوزه های قضایی است که باعث شده فشار کاری شدیدی به همکاران وارد آید.

  وی ادامه داد: امید می رود در اجرای برنامه 5 ساله پنجم توسعه و با مساعدت های بی دریغ آیت الله آملی لاریجانی ریاست محترم قوه قضائیه، با جذب مستمر سالیانه قضات تا حدی این نقیصه برطرف شود تا قضات و کارمندان ما بهتر بتوانند به پرونده ها رسیدگی کرده و اجرای عدالت کنند.

  وی گفت: امروز قضات با روحیه ایثارگرانه در جهت احقاق حقوق عامه تلاش می کنند که جای بسی تقدیر دارد و این امر به جهت ظرفیت های بالایی است که همکاران ما از آن برخوردارند و چنانچه این ظرفیت ها به درستی شناسایی شده و به کار گرفته شوند در کاهش اطاله دادرسی و کم کردن حجم پرونده های شعب می تواند فوق العاده موثر واقع شود.

  رییس کل دادگستری استان تهران و هیات همراه از بخش های مختلف دادسرای ناحیه 11 بازدید و از نزدیک با همکاران قضایی و اداری به گفت وگو پرداختند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28624138
اکنون :
82